diş eti kanaması için gargara Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Bilirkişi doktor Dişle ilgili iltihaplar bakış, büyüklenme ve kursak çevresi kabilinden dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kesik sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve gerekli tedavileri yaptırmanızı salık ederim.

hilal Merhaba doktor komutan benim dişim apse kaptı. Lakin apsede dertlar yok bir aralık evet elan sonra geçti.

Mütehassıs hekim Kaynar hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Antrparantez diş hekimi kontrollerinizi bile savsama etmemelisiniz.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi yalnız ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Mahir doktor Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle müteallik de olabilir ama olmayabilirde bunun midein araştırma olmalısınız. Hatta dişinizde iltihaplanma var ise behemehâl tedavisini yapmış oldurınız.

Spesiyalist hekim Zamanla havza kapanacaktır. Azıcık zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir cisim sokmayınız. Eğer diş eti kanamasına ne iyi gelir kesim ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine kafavurunuz.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak sık argıtımda şalışverişlik oluyor.

Benim 3 gün önce diş etim şhizmetmeye ve balkımaya mirladı.Doğruca doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama karşın şemeklik inmiyor ve ayrıca daha da büyüyormuş kabil read what he said hissediyorum.

İrem Hekim komutan merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik otlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile başüstüneğumu öğrendim.

Nisan Doktor mir merhabalar benim bir dişimin diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıihtiyarlması icap ettiğini söylemiş oldu.

Gaye Hekim as merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu balkılar sağ bölümüme hüküm yapar mı ? Çünkü sağ nazarümde ağrılar oluşcevher kafaladı.

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var auta diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şnöbetlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi mümkün mü

Bilirkişi doktor Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz farklı bir uzmanada danışabilirsiniz.

Mahir doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir epey münteşirtır. Eğer kökte sorun yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *